Inmiddels hebben we de gesprekken voor onderstaande vacatures gevoerd.

Voor komend schooljaar 2021-2022 zijn wij op zoek naar diverse ondersteuners voor onze school. We zijn op zoek naar twee onderwijsassistenten, één leraarondersteuner en één vakdocent muziek. De diverse vacatures zijn vandaag online gezet en daarop kan nu gereageerd worden.

Basisschool De Sporckt staat in de wijk Tuindorp/Kievit en telt ruim 450 leerlingen, verdeeld over 18 groepen en een team van 45 personeelsleden. Wij werken vanuit vier pijlers. Een vertrouwde en veilige omgeving, actief en doelgericht leren, persoonlijke ontwikkeling en educatief partnerschap. Meer informatie over onze school en werkwijze vind je op deze website. Let op, reageren graag vóór 5 juli 2021.

Ben of ken jij een geschikte kandidaat? Laat het dan weten, het delen van de vacatures wordt gewaardeerd.

Hierbij het overzicht van de vacatures die momenteel open staan:

Onderwijsassistenten

Leraarondersteuner

Vakdocent muziek